Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC HR Solutions angajează 5 Sudori P2 pentru unul din clienții săi din Franța. Responsabilități: • Realizarea asamblelor prin utilizarea operatiunilor de sudura MIG/MAG in otel aplicate pe ansamble mecano-sudate si de cazangerie; • Responsabil de aspectul final si de conformitatea produsului; • Executarea sarcinilor de lucru urmand procesele si modurile operatorii impuse de remorcile pentru transportul avioanelor.

Cerinte

• Cunostinte citire plan, masurare, reglaj masini specifice domeniului; • Experienta in sudarea elementelor preasamblate; • Diploma de sudor; • Cunoașterea limbii franceze – reprezinta un avantaj; • Permis de conducere – reprezinta un avantaj; Beneficii: • Salariu fix; • Cazare + utilitati asigurate; • Asigurare medicala; • Masina de serviciu. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un CV la acest anunt.

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai