Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Post Sudor Mig / Mag TIG Professional Herning, Midtjylland, Danemarca DESCRIERE Cautam pentru Sudor MIG / MAG TIG Professional cu certificat TÜV european. Lucrarea poate fi în diferite locații din Danemarca, Germania, Norvegia. Unitatea de cazare este deductibilă din cecul cu plată. caietul de sarcini de locuri de muncă 1 sudor profesionist din oțel forjat negru abilități profesionale pentru desen și lectură (Autocad) desene izometrică a structurilor de materiale de construcții (ansambluri) Punct de vedere tehnic competenți și ordonat, etica de lucru bun Certificatele de sudură 135/136/138 FW plate / țeavă 3mm 135/136/138 BW placă de 3mm 3mm 135/136/138 BW Pipe tăiere cu acetilenă și plasmă caietul de sarcini de locuri de muncă 2 sudor profesional din oțel inoxidabil vorbeşte limba engleză abilități profesionale pentru desen și lectură (Autocad) desene izometrică a structurilor de materiale de construcții (ansambluri) Punct de vedere tehnic competenți, ordonat, cu o etica de lucru bun Certificatele de sudură 141 FW 1-3mm si 3-10mm placa de două țevi 141BW 1-3mm și țeavă 3-10mm 141BW 1-3mm și placa de 3-10mm de tăiere cu plasmă

Cerinte

CERINȚE Cautam pentru Sudor MIG / MAG TIG Professional cu certificat TÜV european și cel puțin doi ani de experiență, fie gata pentru o testare site-ul înainte de a semna un contract! BENEFICII Începe imediat, aproximativ 20 de euro achitata pe ora inainte de impozitare. Pensii, asigurări de sănătate și de vacanță money.included.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja