Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Firma olandeza angajeaza direct cu contract de munca olandez sudor Mig/Mag autorizatie valabila 136 cu experienta,vorbitor de engleza cunostinte citire plan desen tehnic. Se asigura salariu 12 euro net pe ora program 50 de ore pe saptamana de luni pana sambata.Transport asigurat decontat dupa prima saptamana de lucru. Cazare si asigurarea de sanatate va fi retinuta din salariu. Candidatii cu permis de conducere vor primi masina de servici,cu posibilitate de deplasare cu masina proprie se deconteaza carburantul pe durata contractului si pe timpul vacantei. Persoanele interesate sunt invitate sa trimita C/V in limba engleza copii dupa autorizatii copii dupa diploma de studii la adresa de email al societatii

Cerinte

Autorizatie valabila 136 cu experienta,vorbitor de engleza cunostinte citire plan desen tehnic. Candidatii cu permis de conducere vor primi masina de servici,cu posibilitate de deplasare cu masina proprie se deconteaza carburantul pe durata contractului si pe timpul vacantei.

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai