Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Data start: 14.09.2015 Companie din Franta, secializata in constructia de nave civile si militare In cei 70 de ani de traditie au construit si livrat peste 350 de nave. permanenti. Descriere profil Se lucreaza in domeniul naval la productia de nave militare din Aluminiu si Otel. Echipa de sudori lucreaza in special in atelier, coca navei unde se sudeaza piese la sol sau la bordul navei. Se sudeaza piese din otel Pozitiile de sudura in care se lucreaza sunt: perpendicular, cap la cap, la colt, vertical, orizontal, cornisa, peste cap

Cerinte

Conditii salariale: 1900 Euro/ NET/Luna - garantat la 35 de ore/saptamana cu posibilitate de efectuare ore suplimentare. Cazare - pusa la dispozitie de angajator contra cost ( aprox. 70 Euro/Saptamana) Numarul de ore lucratoare/zi: 35 ore Locatia: Franta (tara, oras) Experienta necesara: 3- 5 ani pe o pozitie similara Responsabilitati: candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura sa aleaga parametrii de sudura sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate Cerinte - Autorizatie de sudura procedeul MAG 135 - valabila si eliberata exclusiv de Bureau Veritas Marine - Experienta procedeul de sudura MAG 135 - cu sarma plina - Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational- constituie avantaj Limbi straine: Franceza. – nivel conversational Educatie: scoala profesionala Alte informatii Contractul de munca se incheie direct cu angajatorul din Franta. Contract de munca conform legislatiei din Franta Dupa primele doua saptamani de munca la cerere se pot acorda avansuri salariale Se lucreaza atat individual cat si in echipa Candidatii trebuie sa isi asume responsabilitatile pentru piesele sudate Perioada contract - 2 luni cu posibilitate de prelungire

6 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane