Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre partenerii nostri, cautam SUDORI otel dornici sa lucreze in OLANDA! Responsabilitati: Asamblarea si/sau sudarea unei game largi de produse din otel inoxidabil. Candidatii vor avea acces la cele mai noi echipamente si instrumente intr-un atelier nou si spatios. Pentru mai multe detalii, va rog sa ne contactati. Beneficii oferite: 450 Euro NET (dupa taxe) / saptamana Contract pe perioada nedeterminata Ore suplimentare platite 147% Cazare GRATUITA oferita de angajator Asigurare medicala Imprumut pentru achizitionarea biletului de avion catre Olanda In cazul in care candidatii pleaca spre Olanda cu propria masina si o vor folosi in scop de serviciu, vor primi 0,19 Euro/km de la locul de munca la cazare. La acest proiect lucreaza deja romani! Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra!

Cerinte

Calificare Sudor MIG/MAG si TIG Experienta recenta in instalarea de calorifere, obiecte sanitare, aparate de aer conditionat, centrale termice, etc. Limba engleza la nivel mediu Carnet de conducere

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja