Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta. HumanXpert Group angajeaza Sudor TIG fara comision, cazare si transport asigurat, contract 6 luni cu posibilitate de prelungire, lunar 1.300 euro net, 39h/saptamana. Responsabilitati: •Efectuarea lucrarilor de sudura TIG; •Experienta in sudura in toate pozitiile; • Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice procedeul de sudura; •Sa aleaga parametrii de sudura; •Sa utilizeze unelete manuale si aparate semi-automate; • Materialele folosite sunt de diferite marimi. •Intretinerea bunurilor companiei si utilizare echipamentului individual de protectie,pus la dispozitie de angajator Cerinte job: •Avantaj experienta in Franta; •Diploma de calificare(SUDOR); •Obligatoriu permis categ. B; •Obligatoriu limba franceza nivel conversational; •Experienta minim 5 ani pe un post similar; •Persoana dinamica, rezistenta la efort fizic, responsabila, extrem de serioasa si meticuloasa;

Cerinte

Cerinte job: •Avantaj experienta in Franta; •Diploma de calificare(SUDOR); •Obligatoriu permis categ. B; •Obligatoriu limba franceza nivel conversational; •Experienta minim 5 ani pe un post similar; •Persoana dinamica, rezistenta la efort fizic, responsabila, extrem de serioasa si meticuloasa;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja