Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O companie din Franta, lider in sectorul indistrial, cu puncte de lucru in peste 60 de locatii, cautam urgent SUDORI TIG cu autorizatie valabila 141 pozitia HL-045 sau 6G. Se va lucra pentru industria petroliera, in atelier sau pe santier pe o perioada de 14 saptamani incepand cu 15 septembrie. Responsabilitati: - Se sudeaza teava de la 3 la 10 mm in otel carbon - Se va suda in toate pozitiile - Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice procedeul de sudura - Sa aleaga parametrii de sudura - Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate - Materialele folosite sunt de diferite marimi

Cerinte

- Detinerea autorizatiei 141 cu pozitia HL-045 sau 6G valabila - Cunoasterea limbii franceze la nivfel conversational - Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara - Detinerea unei diplome de sudor Salariul net estimat este de 1920 EUR Cazaraea si transportul sunt asigurate.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja