Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam Sudori cu experienta in sudura TIG - WIG (material tubular si plat) pentru Olanda Cerinte: • experienta in sudura sudura TIG-WIG (material tubular si plat) de minim 2 ani; • abilitati de citire si utilizare a fisei tehnica de sudare; • autorizatie (valabila sau expirata) pe acest tip de sudura; • rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor; • bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice; Responsabilitati:• realizarea sudurii TIG-WIG in inox (pentru industria alimentara) Beneficii: • angajarea se face cu contract de muncă; • salarizare atractiva • activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate Experiență necesară: Sudura TIG-WIG: 2 ani Experiență necesară:

Cerinte

Cerinte: • experienta in sudura sudura TIG-WIG (material tubular si plat) de minim 2 ani; • abilitati de citire si utilizare a fisei tehnica de sudare; • autorizatie (valabila sau expirata) pe acest tip de sudura; • rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor; • bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice; Responsabilitati:• realizarea sudurii TIG-WIG in inox (pentru industria alimentara)

1 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja