Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este in prezent in cautare de un sudor TIG cu experienta in sudarea elementelor din inox pentru a lucra intr-un atelier din Olanda. Atelierul se ocupa cu repararea si confectionarea masinariilor si utilajelor din industria alimentara. Atributiile cheie includ sudarea materialelor subtiri, din inox. Cerinte: Experienta de munca in domeniu - minim 5-7 ani Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere categoria B Recomandari, certificate Oferim: Conditii bune de munca Salariu initial de aproximativ 11.50-12 euro Net pe ora Posibilitate de ore suplimentare Plati saptamanale Cazare gratuita - singur in camera Asigurare medicala inclusa Aplica!!

Cerinte

Experienta de munca in domeniu - 5-7 ani Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere categoria B Recomandari, certificate

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai