Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Sudarea conductelor folosite in industria alimentara, farmaceutica si a conductelor instalatiilor cu aburi. • Inlocuirea/repararea fragmentelor conductelor existente (curatare, demontare, taierea sectiunilor, inlocuirea elementelor, etc.) • Montaj si sudare tevi din otel inoxidabil prin metoda TIG. • Sudare profile T si Y. • Potrivirea formei tevilor prin taiere, indoire, etc. (cunoasterea INOX-ului). • Verificarea etanseitatii sectiunilor individuale (sudura verificata rentgen). • Munca pe baza de desen tehnic. • Munca in hala. Va oferim: • Salariu atractiv. • Munca pe termen lung. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Garantate 40 ore de lucru pe saptamana. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă.

Cerinte

• Experienta de lucru de minim 2 ani in sudarea tevilor folosite in industria alimentara/farmaceutica. • Certificat de sudura TIG valid. • Certificat VCA. • Nivel comunicativ a uneia dintre limbile engleza, germana, olandeza. • Abilitatea de a citi desen/plan tehnic si documentatie tehnica. • Masina persoanala este un atuu. • Acuratete si independenta la locul de munca.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai