Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: • Munca pe postul de sudor TIG intr-o firma care se ocupa cu productia diferitelor tipuri de zaharuri, siropuri, indulcitori, etc. • Sudarea tevilor din otel inoxidabil (304) avand un diametru de 100 - 500 mm si grosime de 4.7-6 mm. • Munca pe baza de desen/plan izometric. • Munca la inaltime in interiorul si in jurul halii. Va oferim: • Salariu atractiv 14 euro net/h • Munca pentru o perioadă lungă de timp. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurarea garantata. • Posibilitatea de a primi plăți în avans in prima luna. • Consultant de ingrijire de la distanță pe toată durata proiectului. • Intoarcerea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare. • Garantat 40 de ore de munca pe săptămână (posibilitate de ore suplimentare). • Imbrăcăminte și echipamente de lucru. • Ajutor în organizarea călătoriei în Belgia.

Cerinte

Cerinte: • Minimum 5 ani de experienta de lucru pe postul de Sudor tevi prin metoda TIG. • Cunostinte de limba engleza la nivel comunicativ. • Abilitatea de a citi desene/planuri izometrice. • Masina proprie este considerata un atu. • Capacitatea de a monta tevile este un atu.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

6 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja