Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: Munca pe postul de sudor TIG. Sudarea țevilor pentru încălzire din oțel negru - DN 250 mm (90% din timpul de lucru). Munca la constructii industriale, blocuri si case. Oferim: Salariu atractiv 11 euro net/h. Munca pentru o perioadă lungă de timp. Apartament gratuit, complet echipat. Asigurare garantata. Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. Garantat 40 de ore de munca pe săptămână (posibilitatea de a lucra ore suplimentare). Haine de lucru si echipament pentru muncă Informații suplimentare: Data inceperii 05/12/2016

Cerinte

Cerinţe: Min. 5 ani de experiență de lucru ca sudor TIG. Cunoașterea la nivel comunicativ a uneia dintre limbile engleza, franceza sau olandeza. Masina personala este un atuu. Disponibilitate, conștiinciozitate și independenta.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 5 - 10 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai