Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

MeisterJob este în permanentă căutare de SUDOR WIG, cu un nivel minim A1 al limbii germane, pentru diferite fabrici din zona Augsburg Avantajele tale: • salarizare: 1850 EUR net/lună • cazare în pensiune sau casă de vacanță plătită de firma angajatoare • contract de muncă – perioadă nedeterminată, direct cu firma angajatoare din Germania • servicii medicale și sociale aferente contractului de muncă (card de sănătate + asigurare medicală + alocație: 190 EUR/lună pentru copil/student/masterand) • traducerile pentru angajare realizate gratuit de către un traducător autorizat de Ministerul Justiției • mediu de lucru plăcut, în condiții europene • siguranța unui loc de muncă și a unei cazări în condiții bune și foarte bune

Cerinte

• un nivel al limbii germane cel puțin A1 (este necesar să puteți dialoga în limba germană întrucât angajatorul dorește să te cunoască printr-un interviu telefonic) • calificare în domeniul metalelor • experiență pe același post sau un post similar • deținerea unui certificat 141 constituie un avantaj • abilități foarte bune de citit și lucrat conform planului/schemei de sudură • seriozitate, dorință, pasiune pentru meseria ta

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai