Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

cautam URGENT cu incepere din data de 23.01.2017 : in Germania -Sudor WIG (otel 3 mm grosime) Conditii: -contract legal de munca nedeterminat -asigurare medicala -program de lucru min 8 ore/zi - Experienta - Calificare/curs - CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANA ( minim A2-conversational) - Varsta maxima 55 ani - Permis de conducere (Autoturism, reprezinta avantaj)

Cerinte

-salarizare incepand cu minim 1500€ net/luna -posibilitate ore suplimentare -cazare gratuita oferita de angajator Cerinte: -nu se cere certificat -experienta minim 3 ani -permis de conducere (nu este obligatoriu) -varsta maxima 50 ani -cunostinte de limba germana-CONVERSATIONAL - Experienta - Calificare/curs - CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANA ( minim A2-conversational) - Varsta maxima 55 ani - Permis de conducere (Autoturism, reprezinta avantaj)

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai