Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acterim, societate de recrutare din Franta, una din primii 10 jucatori pe piata de munca temporara, cauta pentru clientul sau, fabricant de armaturi, 2 echipe (3+1 sef echipa sau 4+1 sef echipa) sudori armaturi fier beton cu experienta . Contractul incepe in 4 ianuarie, se asigura cazare in apartamente din case cu acces la bucatarie si toate utilitatile necesare pentru un sejur cat mai confortabil. Contractele de munca se vor semna in Franta, astfel veti beneficia de pachetele oferite salariatilor locali: asigurare medicala, plata orelor suplimentare, prime. Salariul oferit este de 11 EUR net pe ora; se lucreaza un minim de 37 de ore pe saptamana. Contractele pot ajunge la 8-12 luni.

Cerinte

Se cauta persoane cu experienta, putere de munca, spirit de echipa si disponibile in cel mai scurt timp. Fiecare echipa trebuie sa aiba un membru dispus sa calatoreasca cu masina personala pana in Franta. Cunoasterea limbii Franceze constituie un avantaj. Experienta in Franta constituie de asemenea un avantaj.

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja