Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATT Interim este o companie specializată în oferirea de soluții de recrutare și selecție de personal. Căutăm pentru clientul nostru, o societate privată cu capital integral românesc înfiinţată în anul 2001 având domeniul principal de activitate confecţiile metalice din inox si oţel, sudor cu inox TIG WIG. Responsabilități: -executare de lucrări pentru suduri artizanale, tablă inox 1,5 mm -executarea operațiunilor de sudură și șlefuire în atelier, executarea pieselor -menținerea ordinii și curățeniei în atelier Beneficii : -salariu 2000 ron net -bonusuri în funcție performanță -echipa stabilă -mediu de lucru placut -contract pe perioada nedeterminată

Cerinte

-diploma de calificare în domeniu -experiența minim un an în sudură cu argon -interpretarea unui plan tehnic -cunoștințe ale fazelor de finisare și șlefuire a tablei fine din oțel și inox -seriozitate -proba de lucru este obligatorie

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja