Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Descrierea pozitiei: • Producția de serie ale caroseriilor auto modele sport bazate pe secvențe de lucru standardizate și descrise • Sudură MIG-/WIG • Sudură de aluminiu • Sudură deasupra capului • Verificarea caracteristicilor de calitate definite și documentația acestora • Dorintă de a se îmbunătății continu în domeniu Ce vă oferim: • Salarizare începând de la 12,00 Euro brut pe oră • Sporuri de schimb, de crăciun și de concediu • Haine de lucru gratuite • Locuință de serviciu gratuit în primele 2 luni

Cerinte

Profilul dumneavoastră: • Curs de formare profesională în domeniu prelucrării metalului finalizat cu succes • E xperiența sudură MIG sau WIG • Experiența în producția de serie ( echipamente originale auto ) • Persoană punctuală • Permis de conducere și • Limba germană ( A2 nivel ) • Disponibilitate de a lucra în trei schimburi și week-enduri

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai