Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Staff Temp Ro recruteaza sudori electrici pentru lucru la inaltime in Franta.Plecari fara comision. Responsabilitati: *Construirea silozurilor pentru cereale *Sudarea elementelor metalice (panouri, grinzi etc) *Grosimea tablei: 3-14 mm *Pozitii de sudare: PF si PC *Lucru la inaltime pe santier Beneficii: *Salariu atractiv *Cazare si transport local asigurate *Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman *Asigurare medicala internationala gratuita

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII: *Minim 3 ani experienta pe un post similar *Experienta in lucru la inaltime *Autorizatie sudura electrica (111) in pozitiile PF si/sau PC valabila *Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii pentru minim 30 de zile anterioare plecarii *Disponibilitate la plecare rapida Persoanele interesate pot trimite un CV cu poza la adresa mai sus mentionata

3 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja