Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Nivel carieră: Cu sau fara experienta Localitate: Brasov Tipul postului: Full time Ce vei face? - Responsabilități - • Pregateste si verifica aparatele de sudura; • Potriveste piesele in vederea taierii sau sudarii; • Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati; • Regleaza tensiunea /intensitatea curentului electric; • Sudeaza si taie metalul si plasticul; • Consolideaza partile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje; • Utilizeaza dispozitive de masura pentru controlarea pieselor finite. Ce îți oferim?...și alte beneficii... • Posibilitatea unui loc de munca sigur; • Salariu atractiv intre 1600 RON-2500 RON net (in mana); • Bonusuri; • Instruire la locul de munca; • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut, alaturi de o echipa formata din profesionisti; • Diurna.

Cerinte

Cum ne dorim să fii? - Cerințe – • Persoane disponibile la deplasari; • Persoane punctuale si responsabile; • Insusiri de personalitate: seriozitate, responsabilitate, loialitate, hotarare si autocontrol; • Calitati de bun organizator si spirit de echipa; • Studii finalizate. *Cu sau fara autorizatie ISCIR*

3 pozitii disponibile