Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

-Se sudeaza tevi cu diametre diferite (de la subtiri pana la diametre foarte mari) -Certificate nu sunt necesare, constituie avantaj -Se lucreaza in atelier sau la bordul navelor - Setare/ operare aparate de sudura -Se pot face ore suplimentare -posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional Oferta: -Contract de munca legal, inregistrat in Olanda -Cazare asigurata si platita de angajator -Asigurare medicala -Transportul in Olanda decontat de angajator 0,19 euro/km -Examen de protectia muncii (VCA) organizat de angajator in Olanda

Cerinte

-Experienta relevanta in sudura (5-10 ani) -Capabil sa efectueze toate tipurile de sudura obisnuite. -Efectuarea sudurii de mana dar si cu robot de sudura -Experienta cu manipulator de sudura este obligatorie -Capabil de munca precisa si rapida. -Cunoasterea limbii engleze, nivel conversational

8 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai