Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este în prezent în căutare de sudori pentru a suda elemente prefabricate din otel-beton într-o hala din Olanda. Atribuțiile cheie includ asamblarea si sudarea/punctarea elementelor (CO sau MIG/MAG) de armatura folosite in constructii. Asamblarea elementelor se face dupa desen tehnic. Cerinte: Experienta de munca in domeniu Lucru dupa desen tehnic Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere (B) Se ofera: Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ 10 euro Net pe oră – mai mult de 1700 euro net pe luna pentru garantat 40 de ore lucrate pe saptamana Plăţi săptămânale Cazare gratuita Asigurare medicala inclusa

Cerinte

Experienta de munca in domeniu Lucru dupa desen tehnic Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere (B)

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza, Germana

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai