Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Producția de mașini agricole inovatoare și instrumente folosite în agricultură (pluguri, excavatoare, tractoare, etc.). • Sudarea elementelor prin metoda MIG / MAG. • Montaj elemente simple și hidraulice la mașini agricole. Oferim: • Salariu atractiv 10.5 euro net/h • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Garantat 40 de ore de munca pe săptămână (posibilitatea de a lucra ore suplimentare). • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinţe: • Experiență: min. 2 ani pe o poziție similară. • Cunoașterea limbii engleze sau franceze la nivel comunicativ. • Citirea planurilor tehnice în 2D și 3D. • Masina personala. • Abilitatea de a taia, indoi si gauri otelul sunt un atuu. • Capacitatea de a folosi strunguri, masini de indoit, prese si ghilotine este un atuu.

2 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai