Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nr pozitii: 8 Data incepere : imediat Profil candidat:  Experienta cu procedeele de sudura FCAW ( sudura cu sarma acoperita cu flux) si SMAW ( sudura cu electrod invelit)  Experienta cu urmatoarele tipuri de sarma : SMAW iso”E 42 4 B 42 H5” ELECTROD si FCAW iso “ T 42 4 PM 1 H5” SARMA TUBULARA  Experienta cu aparat de sudura KEMPY Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational

Cerinte

Responsabilitati:  Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura  Sa aleaga parametrii de sudura  Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate  Pozitiile de sudura in care se lucreaza sunt ( cap la cap, la colt, vertical, orizontal, cornisa, peste cap) Grosimea materialelor este intre 3 -4 mm Oferta: Salariu: 2275 euro net/luna Contract pe perioada nedeterminata Program de lucru: in 3 schimburi Cazarea si transportul asigurate Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba romana.Numai candidații selectați vor fi contactați!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

8 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja