Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Lucrări de sudura MIG / MAG garduri si porti (în principal aluminiu). • Precizie in sudura. • Munca de lacatuserie. • Lucru pe baza de desen tehnic. • Munca in producție si la client (montaj garduri). Va oferim: • Salariu atractiv: 11 euro net / h. • Munca pe perioada lunga de timp. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantată. • Consultant de ingrijire de la distanță pe toată durata proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă. • Suport la organizarea călătoriei în Belgia.

Cerinte

Cerinte: • Experiență min. 2 ani de muncă în producția si montajul de porți și garduri. • Cunoștințe la nivel comunicativ a uneia dintre limbile engleză, germană sau olandeză. • Capacitatea de a suda aluminiu prin metoda MIG / MAG. • Capacitatea de a suda TIG – este un atuu. • Abilitatea de a citi desene tehnice. • Abilitati de lacatus. • Masina personala este un atuu. • Diligență și precizie.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai