Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: • Sudarea rezervoarelor de combustibil pentru benzinarii prin metoda MIG/MAG/TIG. • Sudare otel negru (90%), otel inoxidabil (10%) – grosime 5 -15mm. • Productia de rezervoare noi si repararea rezervoarelor vechi. • Operare masinii de rulare a otelului. • Prelucrare otel inoxidabil (slefuire sudura). • Lacatuserie: taiere, gaurire, slefuire. • Abilitatea de a vopsi prin pulverizare hidrodinamica. Va oferim: • Salariu atractiv 10 euro net/h • Munca pentru o perioadă lungă de timp. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurarea garantata. • Posibilitatea de a primi plăți în avans in prima luna. • Consultant de ingrijire de la distanță pe toată durata proiectului. • Intoarcerea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare. • Garantat 40 de ore de munca pe săptămână (posibilitate de ore suplimentare). • Imbrăcăminte și echipamente de lucru. • Ajutor în organizarea călătoriei în Belgia.

Cerinte

Cerinte: • Minimum 3 ani de experienta de lucru pe o pozitie similara. • Cunostinte de limba engleza, germana sau olandeza – nivel comunicativ. • Abilitatea de a citi desene tehnice. • Masina proprie este considerata un atu. • Disponibilitate, fiabilitate si increderea in sine.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja