Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sudor sub strat de flux / SAW Welder Candidatul ideal Selectam Sudori cu experienta in sudura automata sub strat de flux (SAW) pentru Olanda Cerinte: • experienta in sudura automata de tip 121 pe obiecte tubulare/circulare; • abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare); • autorizatie (valabila sau expirata) de sudor pe procedeul de sudura 121; • rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor; • bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice; • limba engleza la nivel de comunicare. Descrierea jobului Responsabilitati: • realizarea sudurii automate sub strat de flux – 121 (SAW) pe obiecte tubulare de dimensiuni mari, atat pentru domeniul naval, cat si offshore. Beneficii: • angajarea se face cu contract de muncă; • se ofera cazare si transport gratuit; • activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate

Cerinte

Cerinte: • experienta in sudura automata de tip 121 pe obiecte tubulare/circulare; • abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare); • autorizatie (valabila sau expirata) de sudor pe procedeul de sudura 121; • rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor; • bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice; • limba engleza la nivel de comunicare.

5 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja