Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Numar pozitii disponibile : 1 Oferta de munca: Salariu: 2300 euro/luna NET; Companie bulgara cauta sa angajeze in Germania Sudor Supervisor. Se vor plati bonusuri, orele suplimentare (tot ce depaseste 46 ore/saptamana se platesc cu 25% in plus) si duminicile lucrate (50% in plus). In plus, angajatorul ofera urmatoarele beneficii: plata cazarii, plata si organizarea transportului, echipament de lucru. Data de incepere : Septembrie 2015

Cerinte

Cerinte: Cunoasterea limbii germana nivel B1-B2, vorbit, scris Permis auto categoria B obligatoriu Responsabilitati: Sa se asigure de pregatirea aparatelor/utilajelor si de realizarea procesului de sudura; Sa ofere explicatii/informatii suplimentare echipei pe care o coordoneaza; Sa pregateasca spatiul de lucru si sa controleze temperatura de preincalzire Sa verifice si sa evalueze activitatile echipei; Spirit de echipa; Abilitatea de a face echipa să îndeplinească sarcinile;

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja