Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC HR Solutions angajează 2 Sudori / Lacatuși pentru unul din clienții săi din Franța, o companie specializata in lucrari de tubulatura, lacatuserie, cazangerie. Responsabilități: • Realizarea operatiunilor de sudura TIG in OTEL, INOX; • Realizarea diferitelor lucrari de lacatuserie/tubulatura; • Folosirea polizorului unghiular; • Asamblarea pieselor conform fisei tehnice; • Verificarea ca piesele sa fie realizate conform standardelor prin utilizarea instrumentelor de control; • Respectarea instructiunilor conform planului de productie.

Cerinte

• Experientă minimum 3 ani in sudura; • Diploma de sudor; • Cunostinte de baza in lacatuserie/tubulatura; • Cunoașterea limbii franceze la nivel conversational; • Permis de conducere – reprezinta un avantaj. Beneficii: • Salariu fix; • Cazare + utilitati asigurate; • Masina de serviciu.

2 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai