Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie din Olanda cautam urgent SUDORI cu autorizatie EN 287-1, 111-141, toate pozitiile. - Se lucreaza la rezervoare de bere/wiskey - Se sudeaza in toate pozitiile; Resposabilitati: - Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura; - Sa aleaga parametrii de sudura; - Sudura se face in toate pozitiile; - Materialele folosite sunt de diferite marimi; - Grosimea materialului este intre 1-5 mm;

Cerinte

Studii:Scoala profesională - Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara; - Se cauta candidati care detin autorizatie de sudor 111-141 toate pozitiile En287-1, HL-045; - Cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational; Alte informaţii - Se lucreaza atat individual cat si in echipa; - Candidatii trebuie sa isi asume responsabilitatile pentru piesele sudate; - Cazare si transportul sunt asigurate; - Venit total net: 400-500 Euro/saptamana; - Candidatii selectati vor fi detasati la diferiti clienti din Africa si Mexic ;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja