Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Intermarin recruteaza candidati pentru pozitia: Sudor -confectii metalice- cu autorizatii ISO 111 si 141 valabile NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Cautam sudori confectii metalice cu autorizatii ISO 111 si 141 valabile Domeniul de activitate - constructii masini. Oferta: -Salarizare: 12-15 euro BRUT /ora 40 ore/ saptamana(conform legislatiei olandeze). Orele suplimentare se platesc aditional - Plătițile se vor face în fiecare săptămână în contul dvs. -Durata proiect: minim 3 luni (in functie de proiect si de locatie). - 25 de zile de concediu calculate la 12 luni lucrate -Compania angajatoare plateste : transportul local, certificatul safety VCA, taxele si impozitele conform legislatiei olandeze -Angajatul plateste: asigurarea de sanatate, cazarea (70 euro NET/saptamana) si zborul dus-intors Olanda

Cerinte

-Experiență de minim 3 ani ca Sudor confectii metalice -Experienta sudare procedee :111 si 141 -Certificate ISO valabile -Cunostinte de limba engleza -Abilitatea de a lucra în echipă -Permisul de conducere B constituie un avantaj Candidatii interesati sunt rugati sa ne trimita CV-ul detaliat si diplomele de calificare pe adresa pe mail.

10 pozitii disponibile