Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

SC – AGENTIE DE MUNCA TEMPORARA angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din industria metalmecanica, sudori cu experinta in realizarea sudurii dupa procedeul SMEI – MMA – 111 (electric). Punctul de lucru este in Italia. Responsabilitati: • realizarea sudurii dupa procedeul SMEI – MMA – 111 (electric). • sudeaza subansamble metalice pentru lucrari; Beneficii: • angajarea se face cu contract de muncă cu normă întreagă; • se ofera cazare si transport gratuit la locul de munca; • activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate Observatii: CV-urile pot fi trimise impreuna cu anexe ce vor contine copii dupa certificatele sau atestatele detinute. Transmiterea candidaturilor Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare&polara.ro. Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea stabilirii unui interviu. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

• experienta in sudura de tip SMEI – MMA – 111 de minim 2 ani; • abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare); • limba italiana – nivel mediu; • bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai