Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

SUPERLAND este o destinație diversificată pentru întreaga familie, un centru de destindere ce combină recreerea, divertismentul și relaxarea. SUPERLAND are ca principală misiune joaca și consumarea energiei copiilor în timp ce părinții se pot relaxa sau practica alte activități. La SUPERLAND, aceste activități ale copiilor sunt împachetate într-o ambianță sigură, curată, controlată climatic și supervizată, pentru a face exerciții și a se distra în timp ce le este stimulată imaginația și sunt provocați fizic.

Cerinte

Studii de baza: Liceu sau scoala profesionala Studii de specialitate: calificare de sudor Experienta sudura MIG/MAG- TIG Abilitati de comunicare Capacitate de concentrare si analiza; Atitudine pozitiva de lucru. Descriere job: Sudeaza piesele la termen, conform calitatii prescrise. Respecta instructiunile de lucru. Lucreaza cu aparatul de sudura numai cu parametrii de proces stabiliti. Salariul in concurenta cu alte firme din domeniu.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai