Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

JOB4LIFE recruteaza pentru angajatori din OLANDA si GERMANIA: SUDORI, vorbitori de limba germana sau engleza. Data de start: ASAP Oferta salariala: incepe de la 1800euro NET/luna pentru 40h lucrate/ saptamana + posibilitatea orelor suplimentare platite(experienta vasta in domeniu si un nivel bun la limba germana pot duce la marirea ofertei salariale) Tip sudura: MIG-MAG / TIG-WIG BENEFICII: Contract de angajare semnat pe o perioada indelungata/nederminata Asigurare Medicala asigurata de catre angajator Cazare asigurata de catre angajator + utilitati Ore suplimentare platite partial

Cerinte

CERINTE: Experienta pe o pozitie similara 3 ani+ Calificare in domeniu Autorizatie valida - constituie avantaj Cunostinte de limba germana/engleza - nivel conversational (A2) Seriozitate la locul de munca Permis auto - constituie avantaj Posibilitatea de deplasare cu masina personala - constituie avantaj Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati! Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai