Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam sudor -autogen pentru plecare urgenta la post. Conditiile ofertei sunt urmatoarele: - contractul se va derula pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire . Salariul lunar net - 9.5-10 Euro / ora ,la 8 ore lucrate /zi salariul saptamanal va fi 456 Euro net iar orele suplimentare vor fi platie conform legii olandeze. Program de lucru : 8 ore /zi ( cu posibilitate de ore suplimentare ) , 6 zile /saptamana , o zi va fi libera pentru odihna. Angajatorul va suporta costul cazarii, plata cheltuielilor de transport si echipamentul de lucru. Persoanele care indeplinesc cerintele angajatorului sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerintele angajatorului: - experienta min. 3 ani in sudura cu autogen + autorizatii - cunostinte de limba engleza scris/vorbit nivel B1-B2 - permis auto categoria B

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja