Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru o companie olandeza din sectorul industrial cautam urgent SUDORI cu autorizatie EN 287-1, 111-141, pozitia de sudura H-L045. Responsabilitati: - Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura; - Sa aleaga parametrii de sudura; - Sudura se face in toate pozitiile; - Materialele folosite sunt de diferite marimi;

Cerinte

- Detinerea unui certificat VCA sau disponibilitatea de a obtine unul; - Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara; - Se cauta candidati care detin autorizatie de sudor 111-141 toate pozitiile En287-1, HL-045; - Cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational; Alte informații: - Se lucreaza atat individual cat si in echipa; - Cazare si transportul sunt asigurate; - Venit total net: 2100-2200 Euro/luna - Durata contractului: 6 luni NU PERCEPEM NICI UN COMISION!

2 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja