Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 11 Sudori calificati si cu experienta, pentru o misiuni in Franta. Obligatoriu este detinerea autorizatiilor nr. 111, 114 , 121 sau 136. Cunostintele de limba Engleza sau Franceza la nivel cel putin conversational nu trebuie sa lipseasca. Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj. Cautam persoane: -autonome, atente la detalii si serioase; -rezistente la efort fizic in conditii de temperatura ridica; -cu spirit de observatie si o buna memorie vizuala. Beneficii: Salarizarea de 1800 euro pe luna. Posibilitatea de avansare pe postul de Sef de echipa, in functie de experienta si performante. Transportul dus-intors este decontat in suma de 130 euro/persoana/drum. Cazarea va este oferita Gratuit.

Cerinte

Candidatii selectati vor lucra la poduri, silozuri, cladiri si toate tipurile de structuri metalice, facand urmatoarele operatiuni: -Potrivesc piesele in vederea taierii sau sudarii; -Sudeaza si taie metalul si plasticul; -Consolideaza partile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje. Se lucreaza in atelier si pe santier.

11 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja