Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ajutori sudor si expert sudor pentru plecare urgenta la post. Conditiile ofertei sunt urmatoarele: - contractul se va derula in perioada mai-decembrie 2015 - salariul lunar net este stabilit intre 1600 euro(ajutori sudor) si 2000 euro(expert sudor).Orele suplimentare vor fi platite dupa cum urmeaza: pentru ceea ce depaseste 46 ore munca/saptamana se va acorda un spor de 25% la salariu, iar pentru lucru in ziua de duminica sporul salarial va fi de de 50%.Angajatorul va suporta costul cazarii, plata cheltuielilor de transport si echipamentul de lucru.Persoanele care indeplinesc cerintele angajatorului sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerintele angajatorului: - experienta min. 5 ani in sudura MIG/MAG conform standardelor EN287-1 136 si EN 287-1 111 - cunostinte de limba germana scris/vorbit nivel B1-B2 - permis auto categoria B - certificare pentru sudura conform standardului EN 287-1 136

4 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja