Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Perioada contractului: 6 luni – 2 ani Salariu: 2100 Euro net/ lună Cazarea: asigurată de angajator Transport: asigurat de angajator Responsabilităţi: - Să utilizeze maşini de sudură Kemppy şi Fronius; - Sudură colturi (asamblarea a două piese din metal, împreună, fie că sunt perpendiculare sau la un unghi), - Sudură cap la cap; - Trebuie să interpreteze desen tehnic și să aleagă procesul de sudare în funcție de aceasta; - Utilizare fir de aluminiu wire AWS ER 5183; - Utilizarea de materiale ca: Aluminium 5083 H111; - Grosimea materialului este: mai mare sau egală cu 4 pentru sudura de colţ, şi mai mare sau egală cu 5, pentru sudura cap la cap; - Folosirea diferitelor tipuri de procese de sudare, în funcţie de materiale, de exmplu: pentru aluminiu, folosirea procesului de sudare MIG. Cerinţe: - Doar sudori cu CERTIFICATE BUREAU VERITAS - Calificare NR 476pentru MIG (Bureau Veritas); - 131(aluminiu) sau 135,136 (oţel); - calificări pentru toate poziţiile; - Experienţa în interpretarea desenelor tehnice; - Se lucrează în interiorul vasului. Nu se percep comisioane de mediere!

Cerinte

- Calificare NR 476pentru MIG (Bureau Veritas); - 131(aluminiu) sau 135,136 (oţel); - calificări pentru toate poziţiile; - Experienţa în interpretarea desenelor tehnice;

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja