Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra colaboreaza cu foarte multe companii din strainatate care ofera locuri vacante in domenii tehnice in Germania. Inaintea plecarii din tara, la momentul semnarii ofertei de munca cu compania din strainatate care v-a selectat, veti cunoaste exact locatia locului de munca. SE CAUTA: - Sudori SE OFERA: - Contract individual de munca cu durata nelimitata - Salariu lunar de minim 1.500 EUR/ luna net - Ore suplimentare + ore de noapte - Schema de ore suplimentare, prin care se pot acumula pana la maximum 150 ore suplimentare. Aceste ore extra pot fi folosite pe post de credit atat pentru a acoperi zilele libere neplanificate, dar si pentru a prelungi cele 24 de zile de concediu platit pe an. La incheierea contractului de munca, angajatul primeste echivalentul monetar al orelor nefolosite din schema sa de ore suplimentare.

Cerinte

-Se cauta sudori cu experienta de minim un an - este necesara limba germana la un nivel mediu - Cazarea este pre-asigurata si oferita in mod gratuit - Asigurari sociale si medicale platite de catre angajator - Plecari ultra-rapide - Preluare gratuita de la aeroport

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

20 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja