Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contribuim la dezvoltare unei companii din Germania, prin cautarea candidatului potrivit pentru postul de SUDOR.  Execuția de suduri pentru construirea si asamblarea diferitelor piese metalice in conformitate cu proiectele date;  Pregătirea și verificarea aparatelor de sudură;  Potrivirea pieselor in vederea tăierii sau sudurii  Curatarea si verificarea partilor componente de eventualele defecte, impuritati;  Utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite.

Cerinte

 Calificare de sudor  Experiență de peste 3 ani în domeniul sudurii,wig, mig,aluminiu, inox,  Cunoștințe de limbă germană Alfa- Horizont, specializată in resurse umane, recrutează personal calificat în România, în special pentru industria constructoare de maşini din Germania. Alfa- Horizont Romania,este parte a companiei alfa-Horizont GmbH & Co. KG din Villingendorf,Germania

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja