Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

BBL este o agentie de recrutare Britanica si cauta personal calificat in domeniul naval si industrial/constructii pentru lucrari in Olanda, Belgia, Franta - daca sunteti interesat sa va inregistrati in baza noastra de date pentru pozitiile din lista de mai jos va rugam sa trimiteti cv-ul dvs in limba Engleza. * Sudori autorizati 138/136T (procedeu in sine - radacina cu sarma plina, umplerea cu sarma tuburala testat pe teava la 45 grade) cu autorizatii valabile, in original si ștampilate la fiecare 6 luni * Lacatus naval - LCN cu mai mult de 7 ani experiență, sa fie capabil sa lucreze singur, să citească si sa interpreteze desenele tehnice - experienta atat in asamblare cat si in montaj * Lacatus montator structuri metalice / Steel erector * Tubulator * Electricieni pentru proiecte civile si industriale Oferim : * Salarizare excelenta - NET * Cazare, transport local , taxe platite * Plata saptamanala * Perioada contractuala - termen lung

Cerinte

* Trebuie sa vorbiti Limba Engleză cel putin la nivel intermediar * Sa detineti VCA (protectia muncii pentru Olanda/ Belgia/Franta) * SOFI (CNP Olandez) reprezinta un avantaj

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 119 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai