Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Eurotemp BV cauta-m muncitori cinstiti și loiali, care să lucreze 5-6 zile in săptămână. Lucrări ca sudor în Olanda,. Lucrari pe o perioada indelungata. salariu net pe săptămână: pentru 70 de ore 503,00 net, pentru 54 ore 393 net ore suplimentare: da sudarea gardurilor pentru furaj. Engleza nu este necesară = Dar mai ușor dacă o cunoasteti. Contract de angajați de la compania noastră Holland. Trebuie să aveți o experiență minim de 1 an.Este de dorit sa aveti o buna experienta in domeniul dat. Doar cu pasaport RO sau European. Noi garantam: Contract de muncă clare asigurare Transportul la locul de muncă + permis de conducere (MD/RO) cazare lung de protecție Vacanță plătită + bani de vacanță

Cerinte

Sa aveti minim 1 an de exprienta ca sudor. sa stiti liba engleza nu avansat. loc de munca direct. sudarea gardurilor pentru furaj. garantat 5 zile pe saptamana de munca.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai