Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

- Se lucreaza la cazane/silozuri/rezervoare; - Se sudeaza piese de metal perpendicular, la unghi si cap la cap; - Procedeul de sudare difera in functie de materialele folosite si de aliajele lor; Responsabilitati - Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura; - Sa aleaga parametrii de sudura; - Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate; - Pozitiile de sudura in care se lucreaza sunt ( cap la cap, la colt, vertical, orizontal, cornisa, peste cap); - Materialele folosite sunt de diferite marimi; Conditii salariale: 550 euro / 40 ore lucrate Cazare este asigurata contra sumei de 150 de euro/saptamana

Cerinte

- Se cauta candidati care detin autorizatie de sudor (FCAW) 136 pentru 6GR or H-L045 - Experienta cu aparat de sudura KEMPY - Cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational - Se lucreaza atat individual cat si in echipa - Candidatii trebuie sa isi asume responsabilitatile pentru piesele sudate Educatie Studii: Scoala profesională

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai