Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam sudori cu experienta, posesori certificate de calificare si autorizati pentru sudura MIG/MAG pentru lucru in Austria, Liechtenstein si Elvetia.Vor efectua lucrari de sudura in aluminiu, fiind uneori nevoitisa manipuleze obiecte cu greutate mare. Se asigura contract pentru o perioada initiala de 3 luni, posibilitate de prelungire in functie de abilitatile salariatului. Salariul va fi platit lunar si va fi in suma de 1750-2500 euro brut, in functie de tara in care isi vor desfasura activitatea(unde vor fi repartizati) si complexitatea muncii.Angajatorii asigura cazare contra cost, platesc asigurari sociale si asigurari medicale.Nu se asigura gratuit masa si transportul via Romania-Austria. Conditii esentiale pentru angajare: experienta de munca minim 2 ani, calificare atestata prin diploma, autorizare ca sudor MIG/MAG, posibilitate de a lucra independent(dupa plan) cunostinte de limba germana nivel mediu. Aplicantii care intrunesc conditiile si doresc sa participe la program sunt rugati sa aplice inlusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba romana si in limba germana insotit de fotografie decenta corp intreg.Plecarile sunt imediate.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - experienta minima in domeniu doi ani - posibilitate de lucru independent-dupa plan - seriozitate - calificate atestata prin diploma - autorizare ca sudor MIG/MAG - cunostinte de limba germana nivel mediu - capacitate de a manipula obiecte grele - disponibilitate de prezentare la post conform cerintelor angajatorilor - acceptarea conditiilor conform ofertei primite de la recrutor Candidatii care nu intrunesc cerintele nu vor fi contactati.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja