Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

INTERMARIN recruteaza SUDORI CO2- 136 pentru OLANDA NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Domeniul de activitate – constructii de elevatoare pentru incarcare camioane Locatie – Olanda – la 30 min de Amsterdam Oferta: – Salarizare: 13.57 euro BRUT /ora – aprox 1887 Euro NET/ luna – Bonus : 15% ( bonus de tura zi/noapte adaugate la toate orele lucrate )- aprox 283.05 Euro – Bonus 5% pentru fiecare saptamana de 40 de ore lucrate – Plătile se vor face în fiecare săptămână în contul dvs – Durata proiect: 3 luni – Compania angajatoare plateste : certificatul safety VCA, taxele si impozitele conform legislatiei Olandeze – Cazarea este platita 70 Euro/saptamana de catre angajat- 70 Euro/saptamana de compania angajatoare – Angajatul plateste: transportul

Cerinte

– Experiență de minim 3 ani ca Sudor confectii metalice – Experienta sudare procedeu :136 – Cunostinte de limba Engleza sau Germana – Abilitatea de a lucra în echipă – Posibilitatea de a se deplasa in Olanda cu masina proprie

9 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai