Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o firma din Germania SUDORI MIG-MAG, TIG-WIG cu experienta bogata in domeniu, dispusi sa lucreze pe o perioada nedeterminata de timp, contract de munca direct cu firma germana!!! CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - experienta in domeniu - calificare - disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ - disponibilitate imediata de plecare BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - cazare asigurata din partea firmei germane - salarizare: 10, 39 Euro/ ora/ 1400 Euro NET pe luna plus ore suplimentare = se ajunge la 1800 Euro NET/Luna !!! - se lucreaza 160 de ore de munca/luna + ore suplimentare - dreptul la o locuinta proprie in Germania - dreptul la alocatie pentru copii minori

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o firma din Germania SUDORI MIG-MAG, TIG-WIG cu experienta bogata in domeniu, dispusi sa lucreze pe o perioada nedeterminata de timp, contract de munca direct cu firma germana!!! CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - experienta in domeniu - calificare - disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ - disponibilitate imediata de plecare BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - cazare asigurata din partea firmei germane - salarizare: 10, 39 Euro/ ora/ 1400 Euro NET pe luna plus ore suplimentare = se ajunge la 1800 Euro NET/Luna !!! - se lucreaza 160 de ore de munca/luna + ore suplimentare - dreptul la o locuinta proprie in Germania - dreptul la alocatie pentru copii minori Locurile de munca sunt disponibile si urgente !!!

20 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja