Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Selectam urgent Sudori Mig Mag pentru o mare companie din Germania. Daca ai experienta in aceste meserii si vrei un salariu de 2.000 EUR net/ luna, aplica acum si obtii contract de munca semnat direct cu angajatorul german, ai sprijin in gasirea unei cazari ieftine si pleci foarte rapid la munca! Grabeste-te, locurile sunt limitate! Responsabilitati: - Se sudeaza piese de macara cu grosimi intre 10 – 60 mm - Sudura multistrat - Se lucreaza in schimburi - Cazarea este pre-asigurata & pre-platita in prima luna - Asigurari sociale si medicale platite de catre angajator - Plecari ultra-rapide - Preluare gratuita de la aeroport - Tarif inscriere ZERO - Tarif mediere ZERO

Cerinte

- 22-45 ani - Min. 2 ani experienta pe un post similar - Calificare pe postul vizat - Seriozitate, dorinta de munca, atitudine buna, personalitate placuta - Abilitati de (auto)organizare - Forma fizica buna.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai