Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Selectionam pentru o firma din Germania sudori MIG-MAG. Locurile de munca sunt in regiunea Baden Württemberg, in apropiere de orasul Stuttgart. Sarcini de lucru: sudura panouri cu o lungime de 50 cm pana la 4 metri, cu grosime intre 1,2 – 5 mm; tevi, schelarie cu diametru de 30-40 mm, grosime de 2,5 mm – 3,5 mm. Piesele cantaresc intre 2 – 25 kg. Piesele mai grele sunt sudate intotdeauna de 2 angajati. Sudurile sunt efectuate in pozitia orizontal. Se lucreaza in 3 schimburi. Sporuri ore de noapte. Ore suplimentare platite conform legislatiei muncii din Germania. Fiecare angajat are un anumit numar de piese stabilite pentru sudura pe ora/ luna. In cazul in care acest target este depasit, la sfarsitul lunii primeste un bonus suplimentar, in functie de procentele realizate. Oferta: - Contract de munca pe perioada nedeterminata. - Salarizare 2000 euro net/170 ore lucrate. - Concediu anual platit: 24-30 zile/an (in primul an: 24 zile). - Cazare asigurata contracost de angajator. - Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite de angajator conform legilor in vigoare din Germania. Varsta maxima 52 de ani. Plecare imediata. Fara comision.

Cerinte

- experienta solida in sudura MIG-MAG; - certificat de calificare in meseria de sudor; - stabilitate, flexibilitate, punctualitate; - nu sunt obligatorii cunostintele de limba germana.

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai