Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta: Contract de munca legal în Germania ( nu cu detasare ) 12,30 euro/ora + sporuri Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator Diurna de 25Eur pentru fiecare zi lucrat Salariul 1700-2200 net Lunar und drum spre Romania este platit Hainele de protectie asigurata Orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25% Posibilitate de avans Candidatii interesati sunt rugati sa trimita Cv-ul in limba germana pe adresa de e-mail : lorand.balasko@web. de Va garantam ca in cazul in care indepliniti cerintele enumerate mai sus veti fi contactat de catre unul din consultantii nostri. Aplica acum si creste sansele de a gasi locuri de munca stabile si bine platite in Germania.

Cerinte

Nu percepem niciun fel de comision sau taxa de mediere pentru serviciile prestate! Locatie: Ulm Responsabilitati Sudare tevilor,flanseelor Montarea diferitelor piese Cerintele postului: Experienta in domeniu Limba germana la nivel conversational Certificat de sudor Cunostinte in citirea de planuri/schite/desene tehnice Cunostinte de sudura cu tehnica MIG-MAG Masina proprie constitue un avantaj!

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Germana

22 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja