Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza SUDORI ALUMINIU disponibili pentru proiecte lungi (min 6 luni cu posibilitate de prelungire 2 ani) pentru constructii navale in Franta. NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA MUNCITORI Responsabilitati: - Experienta cu aparatele de sudura Kemppi și Fronius - Autorizatii valabile NR. 476 pentru MIG (BV) 131(aluminiu) sau MAG 135,136 (otel) . Sunt acceptate si copii ale autorizatiilor. Pentru cei care nu au autorizatii ,dar stiu sudura in ALUMINIU vor da proba de lucru in Franta - Experienta in toate pozitiile de sudura:cap la cap, de colt,vertical,orizontaL,peste cap,cornisa - Interpretarea desenului tehnic si adaptarea procedeului de sudura in functie de situatie - Experienta cu sarma de aluminiu AWS ER 5183 -Materialele cu care se lucreaza sunt ALUMINIU 5083 H111 - Grosimea materialului este: mai mare sau egala cu 4 pentru sudura de colt, si mai mare sau egala de 5 pentru sudura cap la cap - Se va lucra in interiorul navei ( nave militare) Salariu: 2100 Euro NET/luna + suport in gasirea unei locuinte Perioada contractului: min 6 luni cu posibilitatea de prelungire 2 ani Nu se asigura TRANSPORT. Transportul Romania – Franta este platit de catre ANGAJAT. Masina proprie constitue un avantaj CAZAREA, este asigurata de catre ANGAJATOR Program : Se va lucra in ture – 06 am -14 pm; 14 pm-22 pm.

Cerinte

- Experienta in domeniul constructiilor navale - De preferat cunostinte FRANCEZA (nivel conversational) sau ENGLEZA (conversational) - Disponibilitatea de a lucra pe contracte lungi - Experienta sudura in ALUMINIU

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza, Franceza

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja